YKS Kursları İstanbul | Butik Kurs | EPSİLON

YKS Hazırlık Kursları ve TYT Hazırlık Kursları

Günümüzde iyi bir üniversite hazırlık kursu, YKS kursu bulmak gün geçtikçe zorlaşmaktadır. TYT hazırlık kursları ve YKS hazırlık kursları dershanelerin dönüşümünden sonra farklılaşma göstermiştir. Ancak iyi bir hazırlık kursu belirli özellikleri sağlamak durumundadır.

Öncelikle her öğrencinin öğrenme düzeyi farklılık göstermektedir. Bu kapsamda öğrencilerin öğrenmeleri için gerekli ortam ve süre sağlanmalıdır. Sınıftaki kişi sayısı az olmalı ve seviye olarak birbirine yakın öğrencilerin aynı sınıfta bulunması sağlanmalıdır. Öğrencilere bir konuyu öğrenmeleri için gerekli süre verilmeli, gerekli pratik çalışmaları yapılmalıdır. Öğrencilerin çalışma alışkanlıklarının düzgün olması için gerekli çalışma programları sağlanmalı ve bu programların kişiye özel olması gerektiği unutulmamalıdır. Düzenli olarak sınavlar yapılmalı ve bu sınavların sonuçlarında öğrencilerin konu eksikleri konu analizine göre belirlenmelidir. Konu eksiklerinin giderilmesi için doğru çalışma yöntemleri uygulanmalı ve doğru kaynaklardan öğrencilerin çalışmalar yapması sağlanmalıdır. Bütün bu süreç eğitim danışmanları tarafından titizlikle kontrol edilmeli ve öğrenciler uygun çalışmalara yönlendirilmelidir. Bütün bunların yapılması için kişiye özel öğretim veren butik eğitim kurumlarının, yks hazırlık kurslarının tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Bu kapsamda yapılan işten maksimum verim almak mümkün olacaktır.

İstanbul Yks Kursları olarak Epsilon Eğitim’in kuruluş amacı kişiye özel öğretim sayesinde az sayıda öğrenci alarak öğrencilerimizin takibini yıl boyu yapmak, eğitim danışmanlığı hizmetimizle dönem süresince öğrencilerimizin yanında olmak ve çalıştığımız öğrencilerimizin başarısını maksimum oranda artırmaktır. Bu özellikleri sayesinde İstanbul Yks Kursları olarak Epsilon Eğitim isminden söz ettiren ve İstanbul'daki en iyi YKS kursları ve LGS kursları arasında hızla yükselip yer edinmiş bir eğitim kurumudur. Yaptığımız tyt, yks, lgs hazırlık kurs çalışmaları ile öğrencilerimizin yanındayız. Yaptığımız çalışmalar ile ilgili genel bilgi için tıklayınız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp