YKS Özel Ders İstanbul | TYT Özel Ders | EPSİLON

YKS Özel Ders | İstanbul Özel Ders | TYT Özel Ders | EPSİLON

Öğrencilerin öğrenme düzeyleri ve öğrenme şekilleri farklıdır. Özel ders kapsamında öğrenci öğretmenden birebir ders alır. Bu sayede öğretmen tüm zamanını o öğrencinin öğrenmesi için harcadığından en yüksek verim alınan ders şeklidir. Günümüzde kalabalık sınıflarda öğretim yapılmakta ve bu da öğrencilerin yeterli bir şekilde öğrenmelerine engel olmaktadır. Butik dershane ve özel ders bu sorunu ortadan kaldırır.

Epsilon Eğitim Danışmanlık Merkezi 'nde, alanında uzman öğretmenler öncelikle öğrencilerimizin eksiklerini belirleyerek onlarla bir çalışma programı düzenlerler. Her ders sonunda öğrenci sorumlu olduğu ödevleri alır ve sonraki derste de önceki dersin bir tekrarının ardından ödev kontrolleri yapılarak yeni konuya geçilir. Öğretmenin üzerine düşen görevler olduğu kadar öğrencinin de üzerine düşen görevler vardır. Düzenli tekrar yapmak ve ev ödevlerini zamanında yapmak öğrencilerin temel görevidir. Bütün bunlar eksiksiz yapıldığında birebir özel ders te başarı kaçınılmazdır.

YKS özel ders ve TYT özel ders öğrencilerin programlarına göre özel olarak hazırlanmaktadır. Kalabalık sınıflı normal dershanelerde konular yeterli düzeyde öğrenilemeyebilir veya bazı konular havada kalabilir. Butik dershane ve butik kurs eğitim anlayışı ile özel ders sayesinde eksik konuların tamamlanması sağlanır. Tyt ve Ayt sınavları bilgiyi ölçtüğü kadar pratik düşünmeyi de ölçen sınavlardır. Bu sınavlara tyt özel ders ve yks özel ders hizmetiyle hazırlanan öğrencilerimizin bol sayıda soru çözerek konuda uzmanlaşmalarının yanı sıra pratikleşmelerini de sağlamayı amaç ediniyoruz. Bu programımızda eksik konular belirlenerek o konular üzerinden özel ders hizmeti sağlanır.

İstanbul, Kadıköy, Bağdat Caddesi'nde yer alan kurumumuz Epsilon Eğitim'de verilen Yks özel ders ve Tyt özel ders paket programlarımız için tıklayınız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp