Çağdaş Şahin Özel Ders

ÇAĞDAŞ ŞAHİN ÖZEL DERS

Epsilon Eğitim kurucusu Çağdaş Şahin 2000 yılında teknik liseden alanında Türkiye 101.Cagdas Sahin si olarak ÖSS sınavını kazanmış ve aynı yıl alan dışı tercih yaparak İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü'nü kazanmıştır.

4 yıllık bir sürede Çift Anadal Programı (ÇAP) ile bu fakültenin hem Matematik hem de Fizik diplomalarını almıştır. Ardından 2 yıl süre ile Matematik öğretmenliği alanında Marmara Üniversitesi'nde pedagojik formasyon eğitimi alan Çağdaş Şahin bundan sonra da İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Elektronik Haberleşme Mühendisliği Ana Bilim Dalı Elektronik Mühendisliği programında tezli yüksek Lisansı'nı tamamlamıştır. Kendi başarılarını öğrencilerinin de yaşaması için Epsilon Eğitim-Butik Dershane-Özel Ders Merkezi'nin temellerini 2004 te atmış ve 2011 yılında Bağdat Caddesi'ndeki merkezinde devam etmektedir.

Çağdaş Şahin özel ders olarak matematik, geometri ve fizik derslerinde alan olarak ise Tyt, Yks, Lgs, Dgs, Yös, Kpss, Ales, Gre, Gmat, Sat, IB, Calculus, Yüksek Matematik, okula takviye özel ders ve grup dersleri vermektedir.

Çağdaş Şahin özel ders alanında yetiştirdiği öğrencilerle adından söz ettirmektedir.

Öğrencilerine her konuda yardımcı olan Çağdaş Şahin ve öğretmen kadrosu aynı zamanda öğrencilere de birer rol model oluşturmaktadır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp