Epsilon Butik Dershane

Epsilon Eğitim - Butik Dershane - Özel Ders Merkezi

Epsilon Eğitim - Butik Kurs - Özel Ders Merkezi her öğrencinin özel ve değerli olduğu anlayışını benimsemiş bir kurum olarak "ÖZELLERİN ADRESİ" dir.

Klasik dershaneciliğin önüne geçen Butik Dershane, Butik Eğitim ve Özel Öğretim anlayışı ile 2004 yılında kuruluş temelleri atılan ve 2011 yılından itibaren Bağdat Caddesi 'nde hizmetine devam eden Epsilon Eğitim bu alanda verdiği özel ders hizmeti, eğitim ve öğretimin kalitesi, uzman öğretmen kadrosu, 4-6 kişilik sınıflarda eğitim, kişiye özel hazırlanan programlar, lise ve üniversiteye hazırlık, TYT - YKS - LGS - SAT - TOEFL - IELTS - GRE - GMAT sınav programları ve koçluk sistemi ile İstanbul 'daki en iyi butik dershaneler ve butik kurslar sıralamasında hızla yükselen ve kısa sürede isminden söz ettiren bir kurum haline gelmiştir.

Merkezi Bağdat Caddesi 'nde bulunan Epsilon Eğitim - Butik Kurs - Özel Ders Merkezi yurtiçi ve yurtdışı eğitim ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Epsilon Eğitim Butik Dershane Özel Ders Merkezi 'nde verilen eğitim ve öğretim hizmetlerini detaylı şekilde incelemek için tıklayın.

Kurucumuzun özgeçmişini incelemek için tıklayınız.