Özel Öğretim Kursları | İstanbul | Özel Kurs

İstanbul Özel Öğretim Kursları

Eğitim Dünyasındaki değişiklikler hızla gerçekleşirken bu değişime ayak uydurmak ve kaliteli bir eğitim almak gittikçe zorlaşmaktadır. İsmi gerek özel öğretim kursu, gerek eğitim danışmanlığı gerekse hazırlık kursu olsun bu alandaki ihtiyaç devam etmektedir. Bu anlamda eğitimin bireyselleştiğini söylemek gerekir. Kalabalıkta kaybolmamak için daha özel öğretim yapan hazırlık kursları tercihte gündeme gelmiştir. LGS hazırlıkta veya YKS hazırlıkta bu tarz özel öğretim kursları sayı olarak hızla artmaktadır.

Bir eğitim kurumundan beklenen öğrencilerin öğrenme düzeylerindeki farklılıkları göz önüne alarak öğrenciye özel programlar hazırlaması, öğrencinin yıl boyu düzenli takibini yapması, yaptığı sınavlar ile öğrencinin durumunu konu eksikliklerini düzenli olarak ölçmesi ve bu eksiklikleri gidermek için gerekli çalışmaları yapmasıdır.

Epsilon Eğitim olarak kuruluş amacımız kişiye özel öğretim sayesinde az sayıda öğrenci alarak öğrencilerimizin takibini yıl boyu yapmak, eğitim danışmanlığı hizmetimizle dönem süresince öğrencilerimizin yanında olmak ve çalıştığımız öğrencilerimizin başarısını maksimum oranda artırmaktır. Bu bağlamda yaptığımız tyt hazırlık , yks hazırlık ve lgs hazırlık çalışmaları ile öğrencilerimizin yanındayız. Yaptığımız çalışmalar ile ilgili genel bilgi için tıklayınız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp