Kurucu

Cagdas Sahin

Epsilon Butik Dershane - Eğitim Danışmanlık ve Özel Ders Merkezi kurucusu Çağdaş Şahin, 2000 yılında teknik liseden alanında Türkiye 101. si olarak ÖSS sınavını kazanmış ve aynı yıl alan dışı tercih yaparak İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü'nü kazanmıştır.

4 yıllık bir sürede Çift Anadal Programı (ÇAP) ile bu fakültenin hem Matematik hem de Fizik diplomalarını almıştır. Ardından 2 yıl süre ile Matematik öğretmenliği alanında Marmara Üniversitesi'nde pedagojik formasyon eğitimi alan Çağdaş Şahin bundan sonra da İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Elektronik Haberleşme Mühendisliği Ana Bilim Dalı Elektronik Mühendisliği programında tezli yüksek Lisansı'nı tamamlamıştır. Kendi başarılarını öğrencilerinin de yaşaması için Epsilon Eğitim Butik Dershane Özel Ders Merkezi 'ni 2004 yılında kurmuştur.

Öğrencilerine her konuda yardımcı olan Çağdaş Şahin ve öğretmen kadrosu aynı zamanda öğrencilere de birer rol model oluşturmaktadır.

Çağdaş Şahin'in üniversiteye hazırlık alanında bugüne kadar yayınlanmış "Kolaydan Zora Matematik Soru Bankası 1 (TYT)" , "Kolaydan Zora Matematik Soru Bankası 2 (YKS)" ve "Kolaydan Zora Matematik Temel Hedef Kazanım 0" adlı 3 eseri mevcuttur.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp