LGS Kursları İstanbul | Butik Kurs | EPSİLON

LGS Hazırlık Kursları | İstanbul | Butik Kurs | EPSİLON

Liseye geçiş sınavları eğitim sistemimizin önemli basamaklarından biridir. Ancak bu sınav sisteminin sürekli değişiyor olması kafalarda soru işareti bırakmaktadır. İyi bir lgs hazırlık kursu (eski adıyla Teog), lise hazırlık kursu belirli özellikleri bünyesinde bulundurmak durumundadır.

Her şeyden önce öğrencilerin sınav hazırlığında az kişilik sınıflarda veya birebir eğitim görmesi uygun olacaktır. Bu yaşlardaki öğrencilerin dikkatlerini bir yönde toplamak ve verimliliklerini artırmak için bu çok önemlidir. Çünkü günümüzde öğrencilerin dikkatini dağitacak öğelerin sayısı hızla artmaktadır. Bu faktörlerin etkisini azaltmak ve öğrencilerin motivasyonunu artırmak için eğitim sisteminin bireyselleşmesine önem vermek gerekir. Gerekli sınıf ortamı sağlandıktan sonra öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda öğrenme düzeyleri de göz önüne alınarak öğretim verilmelidir. Öğretim sonucunda öğrencilerin düzenli takibinin yapılması, ödev kontolleri ve etüt çalışmaları bu öğretimin vazgeçilmezleridir. Ayrıca eğitim danışmanlığı sistemi ile de öğrenciler yıl boyu düzenli takipte olmalı ve tam öğrenmenin gerçekleşmediği konularda tekrarlar yapılmalıdır. Düzenli sınavlar ile de konu eksikleri net olarak belirlenmeli ve konu eksikleri için haftalık veya aylık çalışma programları sağlanmalıdır. Bütün bunlar eksiksiz yerine getirildiğinde ancak başarı gelmektedir.

Epsilon Eğitim olarak kuruluş amacımız kişiye özel öğretim sayesinde az sayıda öğrenci alarak öğrencilerimizin takibini yıl boyu yapmak, eğitim danışmanlığı hizmetimizle dönem süresince öğrencilerimizin yanında olarak kişiye özel çalışma programları yapıp öğrenci gelişimlerini tam olarak izlemek ve çalıştığımız öğrencilerimizin başarısını maksimum oranda artırmaktır. Bu bağlamda yaptığımız tyt hazırlık, yks hazırlık ve lgs hazırlık çalışmaları ile öğrencilerimizin yanındayız. Yaptığımız çalışmalar ile ilgili genel bilgi için tıklayınız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp