Ekses Yayınları

EKSES YAYINLARI

KOLAYDAN ZORA MATEMATİK SERİSİ

Kolaydan Zora Matematik Temel Hedef Kazanım 0 (YGS Öncesi) Kolaydan Zora Matematik Soru Bankası 1 (YGS)Kolaydan Zora Matematik Soru Bankası 2 (LYS)
Kolaydan Zora Matematik Temel Hedef Kazanım 0 (THK-0)

Bu kitabımızda TYT öncesi temel bilgiler, 29 bölümde 195 temel hedef kazanıma ayrılarak her bir hedef kazanımın kısa özeti ve uygulama soruları şeklinde verilmiştir. Kitaptaki temel amaç TYT sınavına hazırlanmaya başlayacak öğrencilerin temel matematik bilgilerinin hangilerinde sorun yaşadığını ortaya çıkartarak kazanımlarla bu sorunları gidermek ve öğrencileri TYT sınavına başlamaya hazır hale getirmektir.

Kolaydan Zora Matematik Soru Bankası 1 (TYT)

Bu kitabımızda TYT sınavına hazırlanan öğrencilerimiz için sorular titizlikle “kolaydan zora” olacak şekilde hazırlanmıştır. Kitabın amacı öğrencilerin kendilerine güvenlerini yerine getirmek ve yapabileceklerine inandıracak şekilde motivasyonlarını artırmaktır. Bu amaçla sorular kolaydan başlayarak ilk testlerde temel bilgilerin kazanılması sağlanmış, ardından zorlaşan testlerle hem bilgi dağarcığı genişletilmiş hem de öğrencilerin konulara hakim olması sağlanmıştır.

Kolaydan Zora Matematik Soru Bankası 2 (YKS)

Temel bilgileri kazanmış öğrencilerimize YKS konularını tam anlamıyla kavratmak amacıyla hazırladığımız kitabımızda sorular “kolaydan zora” mantığıyla hazırlanarak öğrencilerin motivasyonlarının en üst düzeyde olması sağlanmıştır.

KİTAPLARIMIZI NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

Epsilon Eğitim ve Danışmanlık firmasından telefon veya mail aracılığıyla talep edebilirsiniz. Kitapların birim fiyatı 250₺ dir. Toplu alımlarda gerekli indirim yapılır. Siparişiniz ardından size verilen banka hesap numarasına eft veya havale işlemi gerçekleştirerek isminizi, soyisminizi ve yatırılan ücret karşılığında istenen kitap adedini epsilonegitim@gmail.com mail adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Aynı gün kitaplarınız kargolanır. 750₺ ve üzeri alış verişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Epsilon Eğitim ve Danışmanlık

Adres: Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:264 Kat4 D:24 Kadıköy/İSTANBUL

Tel: 02163639397 ve 05058325357

Mail: epsilonegitim@gmail.com ve info@epsilonegitim.com.tr

Web: www.epsilonegitim.com.tr


Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp