Matematik Özel Ders Sayfa 2

YKS Matematik Özel Ders

YKS sınavında 40 Matematik sorusu gelmektedir. Soruların geneli bilgiye dayalıdır. Başarılı olmak için konulara tam anlamıyla hakim olmak gerekir. YKS sorularında konuyla ilgili kuralları bilmiyorsak akıl yürütme tekniğiyle soruları çözmek pek mümkün olmaz. Tecrübeli öğretmenlerden YKS özel ders ile konular tam anlamıyla öğrenilmeli ve ardından konuyla ilgili bolca kaliteli soru çözülmelidir. Sınavın belirleyici kısmı YKS bölümü olmakla birlikte TYT de alınan puanın da önemi büyüktür.

TYT Matematik Özel Ders

TYT sınavında 40 Matematik sorusu sorulmaktadır. Sınavda bilginin yanısıra pratik çözüm tekniklerinin de önemi büyüktür. Bu teknikler size hız kazandıracak ve diğer sorulara daha fazla zaman bırakmanızı sağlayacaktır. Sınavda sorulan soruların büyük bir bölümü temel matematik soruları olmakla birlikte yüzde 10 kadarı zorlayıcı sorulardan ve sayısal yetenek sorularından gelmektedir. Bu zor soruları kolaylıkla çözebilmek daha önceden bu soruları görmekle mümkündür. Tyt matematik özel ders hizmetiyle hem bu tarz soruları kolaylıkla yapacak hem de hız kazanarak sınavda puanınızı rahatlıkla yükselteceksiniz.

Yüksek Matematik Özel Ders

Epsilon Eğitim Özel Ders Merkezi 'nde üniversite öğrencilerine yönelik yüksek matematik özel ders hizmeti sunulmaktadır. Çeşitli ana bilim dallarının yüksek matematik dersleri bu kapsamda verilmektedir. Analiz, analitik geometri, lineer cebir, cebir, diferansiyel denklemler, sayılar teorisi, diferansiyel geometri, topoloji, integral hesap, reel analiz, kısmi türevli diferansiyel denklemler, fonksiyonel analiz, olasılık, kompleks analiz, nümerik analiz, ayrık matematik, matematik istatistik ve rastlantı süreçleri gibi matematiğin temel derslerinin yanısıra mühendisler için yüksek matematik, calculus özel ders ve ayrıca diğer bölümlerde okuyup matematik derslerini veremeyen öğrenciler için temel matematik analiz özel ders leri verilmektedir.