Artık Matematik Çok Kolay

Size yeni bir bilgi verelim, matematik gerçekten de o kadar zor değil. İhtiyacınız olan tek şey bir tutam azim, bir tutam dikkat ve iyi bir öğretmen. Matematikten korkmanıza hiç gerek yok, biz sizin matematikle nasıl başa çıkacağınızı biliyoruz ve bunu size öğreteceğiz. Artık matematik çok kolay!

Özel ders mi almalı?

Çocuklara matematiği sevdirmek ve "şeytanın bacağını kırdırmak" isteyen veliler öğrencileri ellerinden tuttuğu gibi özel derse atarlar. Oysaki bir şeyi unutuyorlar: Sosyal Psikoloji.

Sosyal psikolojiye göre toplu halde bir şey öğrenmek tek başına öğrenmekten daha kolay. E ama okullar kalitesiz dershaneler kalabalık; ne yapmalı?

Çözüm: Butik Dershaneler

Butik dershaneler -şimdilerde butik kurslar- özel dersin kalitesini sınıf ortamı ile yoğuran ve bunu eğitim koçları ile destekleyen oldukça başarılı yapılardır. Plan gayet açık ve nettir: Öğrenci kapasitesini belirle; derslere başla; eğitim koçu ile destekle ve başarıyı sağla!

Butik dershaneler ve kurslar en fazla altı kişilik sınıflarda eğitim verirler. Öğrencinin kendisini ifade edeceği zamanlar yaratırlar ve kişiye özel programlar ile başarısız olma riskini neredeyse sıfıra indirirler.

Kadıköy butik dershane ve butik kurs arayışınızda sizlere en iyi eğitimi verebilmek için tüm koşullarımızı sağladık.

Kısacası, kitle sistemli dershaneler ya da pahalı özel derslerden aradığını bulamayan her velinin yegane başvuru noktası butik dershaneler ve kurslardır.